EZS

Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS) slouží k ochraně osob a majetku. Nabízíme vysoko spolehlivé bezpečnostní systémy renomovaných světových výrobců. Jedná se zejména o výrobky společností Dominus, Paradox, Siemens, které účelně minimalizují možnost falešných poplachů.

Systém se skládá z:

  • ústředna EZS - přijímá, zpracovává a vyhodnocuje signály z jednotlivých detektorů. Eviduje veškeré podněty, spíná sirény, mříže apod. Pomocí komunikátoru informuje o událostech pult centrální ochrany (PCO).
  • čidla a snímače - detekují jakékoli definovatelné narušení. Pracují na principu detekce pohybu, snímání tepelných změn nebo zukovou frekvenci (vibrace, otřesy apod.). IR aktivní závory naopak představují elektrický plot, při přerušení paprsků systém okamžitě vyhlásí poplach.
  • další komponenty - zvyšují komfort a efektivitu obsluhy systému např. PCO a GSM brány, klávesnice, tabla, dálková ovládání atd.

Naše společnost nabízí komplexní řešení, které obsahuje návrh, zpracování projektové dokumentace a realizaci celé zakázky. Při návrhu elektronického zabezpečovacího systému je potřeba brát v úvahu často opomíjenou skutečnost, že jen spolehlivost systému zhodnotí vloženou investici. Naši pracovníci jsou schopní poskytnout cenné zkušenosti i při návrhu rozsáhlejších bezpečnostních systémů.

VYHLEDÁVÁNÍMŮJ ÚČET


WEBMAIL


NOVINKY

Archiv novinek

21.12.2017 Změna otevírací doby ve dnech 27. až 29.12.2017

Vážení zákazníci,chtěli bychom vás upozornit, že ve dnech 27....


více >

27.09.2017 V pátek 29.9.2017 bude provozovna uzavřena

Vážení zákazníci, chtěli bychom vás upozornit, že...


více >

24.08.2017 Barum Czech Rally Zlín 2017

Pokud se nemůžete zúčastnit Barum Czech Rally Zlín 2017 osobně,...


více >