Sledování TV (IPTV)

Sledování TV (IPTV) je služba příjmu televize, která používá pro svůj přenos vysokorychlostní internetové přípojky. Nejvyšší kvalita a spolehlivost služby je zajištěna distribucí televizního signálu po optických vláknech.

Nyní máte jedinečnou možnost sledovat své oblíbené pořady a filmové hity v digitální kvalitě na monitoru domácího počítače nebo notebooku.

Získání televize:

Sledování TV lze získat zdarma k internetovému připojení od naší společnosti a to ke všem tarifům FiberLine a k tarifům HomeLine 14 a HomeLine 20. Stačí se přihlásit do svého účtu a zaregistrovat se. Služba je poskytována zcela zdarma.

Jak spustit službu sledování TV:

  • a) Zašlete mail se žádostí o registraci na hotline@tcservis.cz nebo zavolejte na zákaznickou linku naší společnosti - 840 111 221.
  • b) Přihlaste se do svého účtu na www.tcservis.cz, vyberte položku "Televize" a postupujte podle instrukcí na stránkách. Po dokončení registrace Vám na vámi zvolený e-mail přijdou přihlašovací údaje.  
  • c) Službu následně spustíte pomocí stejné položky "Televize", která Vás přesměruje a přihlásí ke službě a můžete sledovat níže uvedené programy.

TV_programy_nabidka_1 

AKTUÁLNÍ PROGRAMOVÁ NABÍDKA

ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 sport, Déčko, ČT art, NOVA, NOVA CINEMA, PRIMA FAMILY, PRIMA COOL, PRIMA LOVE, PRIMA ZOOM, Jednotka, Dvojka, Markíza, Dajto, JOJ, JOJ Plus, WAU, TA3, TV Noe, TV BARRANDOV, Šlágr TV, FOOOR, FANDA, Óčko, Óčko Gold, musiq1, Smíchov, TV Pohoda, POLSAT, POLSAT sport, ORF EINS, regionální televize.

Sada rádií: ČRo1 Radiožurnál, ČRo2 Praha, ČRo3 Vltava, ČRo6, ČRo region, ČRo D-Dur, ČRo Leonardo, ČRo Rádio Česko, ČRo Rádio Wave, Proglas, BBC CZ. 

Pro podrobnější informace a objednání služby nás prosím kontaktujte:

tel. linka: 577 66 55 44

email: obchod@tcservis.cz

zpět »

VYHLEDÁVÁNÍMŮJ ÚČET


WEBMAIL


NOVINKY

Archiv novinek

21.12.2017 Změna otevírací doby ve dnech 27. až 29.12.2017

Vážení zákazníci,chtěli bychom vás upozornit, že ve dnech 27....


více >

27.09.2017 V pátek 29.9.2017 bude provozovna uzavřena

Vážení zákazníci, chtěli bychom vás upozornit, že...


více >

24.08.2017 Barum Czech Rally Zlín 2017

Pokud se nemůžete zúčastnit Barum Czech Rally Zlín 2017 osobně,...


více >
order-button.png